Co je u nás nového


Překlad abstraktu/anotace/resumé a klíčových slov

16. 12. 2018 Nově si u nás můžete nechat přeložit Váš abstrakt/anotaci/resumé a klíčová slova i do německého jazyka.

 

35 000 návštěv našeho webu

20. 10. 2018 Naše webové stránky www.naformatuj.cz dnes oslavily krásné jubileum, a to již 35 000 návštěv.

 

Úprava stávajícího nebo vytvoření zcela nového životopisu "na míru"

21. 9. 2018 Nově Vám profesionálně upravíme Váš stávající nebo vytvoříme zcela nový životopis. Životopis "na míru" vystihne Vaši jedinečnost, zkušenosti, hodnotu, silné stránky a přínos pro potencionálního zaměstnavatele a personalistu zaujme na první pohled. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na info@naformatuj.cz.

 

Naformátovali a opravili jsme 50 písemných prací

4. 8. 2018 V tomto roce jsme k dnešnímu dni naformátovali a opravili již 50 písemných prací. Máme řadu spokojených klientů, o čemž svědčí i jejich reference. Všem Vám děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte.

 

Nový vzhled www.naformatuj.cz

21. 7. 2018 Od dnešního dne mají naše webové stránky nový vzhled. Stránky jsou responzivní, zobrazí se tedy správně i na mobilech a tabletech. Věříme, že se Vám nový vzhled bude líbit stejně jako nám.

 

Jsme tady pro Vás 24/7/365

21. 2. 2018 Rádi bychom se připomněli, že na formátování, korektury, opravy a úpravy všech bakalářských, diplomových, disertačních, rigorózních, habilitačních, absolventských a jiných písemných prací jsme tady právě my. Jsme tady pro Vás 24/7/365, tzn. 24 hodin, 7 dní v týdnu a celých 365 dní v roce.

 

Nová varianta rychlosti formátování závěrečné práce

6. 9. 2017 Nově jsme přidali další variantu rychlosti formátování, korektur, oprav a úprav bakalářské, diplomové, disertační, rigorózní, habilitační, absolventské a jiné písemné práce, a to Extra rychlost „Hoří“. Jedná se o nejrychlejší možné řešení s formátováním, korekturou a úpravou do 12 hodin.

 

22 500 návštěv našeho webu

3. 3. 2017 Naše webové stránky dnes oslavily krásné jubileum, a to již 22 500 návštěv.

 

Nově nabízíme i přepis/opis textů

21. 9. 2016 Máte poznámky z přednášek a rádi byste je měly přehledně přepsány do elektronické podoby? Neváhejte nás tedy kontaktovat. Nově nabízíme i přepis/opis textů. Přepíšeme ručně napsané, ale i tištěné a strojopisné dokumenty do elektronické podoby (formát .doc, .pdf). Přepisujeme i texty v anglickém jazyce.

 

Kontrola plagiátů ke každé objednávce na formátování práce zdarma

17. 5. 2016 U nás si můžete ke každé objednávce na formátování své závěrečné práce (bakalářské, diplomové, disertační, rigorózní, habilitační, absolventské a jiné písemné práce) zcela zdarma nechat zkontrolovat případnou shodu s jinými pracemi (kontrola plagiátů). Zpravidla do 24 hodin Vám pak zašleme report o nalezených shodách z databáze závěrečných prací.

 

Příprava prezentace k obhajobě a kontrola již naformátované práce

29. 4. 2016 Nově Vám můžeme připravit prezentaci k obhajobě Vaší bakalářské, diplomové, absolventské či jiné práce. Prezentaci můžeme připravit dle požadavků školy (pokud máte k dispozici) nebo na základě našich zkušeností. Pro podrobnější informace o ceně a struktuře prezentace nás, prosím, kontaktujte na email info@naformatuj.cz.

Dále nově nabízíme kontrolu a opravu Vámi již naformátované práce. Stačí zaslat Vaši práci s pokyny ze školy a následně vše zkontrolujeme a případně upravíme dle požadovaných požadavků. Doporučujeme využít možnost nechat si zkontrolovat formátování Vaší práce dříve, než ji vytisknete.

 

10 000 návštěv našeho webu

5. 3. 2016 Naše webové stránky dnes oslavily krásné jubileum, a to již 10 000 návštěv.

 

Naformátovali jsme více než 50 závěrečných prací

15. 8. 2015 V tomto roce jsme k dnešnímu dni již naformátovali a upravili více než 50 písemných závěrečných prací. Máme řadu spokojených klientů, o čemž svědčí i jejich reference. Všem Vám děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte.

 

Jsme na Facebooku

11. 8. 2014 Jsme již i na Facebooku, podívejte se na naši zcela novou stránku www.facebook.com/naformatuj (a také nezapomeňte zmáčknout tlačítko „to se mi líbí"). Budete tak mít vždy aktuální přehled o tom, co důležitého se u nás děje, a také možnost se nás na cokoli zeptat či sdělit nám své nápady a připomínky.

 

Nové webové stránky

10. 8. 2014 Byly spuštěny nové webové stránky www.naformatuj.cz. Doufáme, že se Vám naše nové webové stránky líbí a těšíme se na spolupráci s Vámi.

 


 

Proč právě my?

Máme rádi dokonalou formální úpravu smiley 

Jsme profesionálové a 100% ručíme za Vaši spokojenost, profesionální přístup, rychlost a kvalitu.

S formátováním, úpravou a korekturou písemných prací máme dlouholeté zkušenosti - v oboru pracujeme už více než 10 let.

Ke svým klientům přistupujeme vždy individuálně, zodpovědně a profesionálně.

Úprava Vaší práce je u nás zpracována vždy tak, aby odpovídala metodickým pokynům, resp. směrnici Vaší vysoké školy.