Co je u nás nového


Další individuální služby - seznam literatury

2. 6. 2023 V rámci individuálních služeb nabízíme kontrolu a opravu seznamu literatury. Během kontroly a opravy seznamu literatury pozornost zaměřujeme na kontrolu a opravu správného tvaru uváděných bibliografických citací, resp. seznamu použité literatury a dalších použitých zdrojů (články v časopise, internetové zdroje, zákony či vyhlášky apod.) dle citačních norem ČSN ISO 690 nebo dle APA.

 

Další individuální služby - odkazy na citace v textu

1. 6. 2023 V rámci individuálních služeb nabízíme kontrolu a opravu odkazů na citace (resp. zdroje) v textu práce. Během kontroly a opravy odkazů na citace (resp. zdroje) pozornost zaměřujeme na kontrolu a opravu správného tvaru všech uváděných odkazů na citace (resp. zdroje), které by měly odpovídat citační normě dle ČSN ISO 690 nebo dle APA.

 

E-mail, chat, kontaktní formulář

1. 3. 2023 V současné době Vás prosíme, abyste nás přednostně kontaktovali prostřednictvím e-mailu, chatu nebo kontaktního formuláře. Na všechny Vaše dotazy odpovíme co nejdříve. Z důvodu časového vytížení našeho týmu prosíme, abyste uvedené telefonní číslo využívali jen v nejnutnějších případech a vždy po předcházejícím kontaktu formou SMS zprávy. Děkujeme za pochopení.

 

Celofiremní dovolená

11. 12. 2022 Rádi bychom Vás informovali, že v termínu od 20. 12. 2022 do 1. 1. 2023 budeme čerpat celofiremní dovolenou. Prosíme Vás tedy o objednávky nejpozději do 19. 12. 2022, které budou vyřízeny standardně dle vybraného termínu zhotovení.

 

Kontrola plagiátů

22. 9. 2022 Jakmile bude kontrola zhotovena, bude Vám z Odevzdej.cz na Váš e-mail zaslán přehled nalezených podobností. Výsledky slouží pouze pro osobní účely, neboť prokazatelná kontrola originality prostřednictvím Odevzdej.cz je možná pouze ze strany Vaší školy.

 

Nový algoritmus vyhledávání podobností

20. 8. 2022 Server Odevzdej.cz (2022) k novému algoritmu vyhledávání podobností (kontroly plagiátů) uvádí následující: Neexistuje univerzální hodnota %, od které lze práci považovat za plagiát. Podobnost, kterou systém nalezl mezi Vaší prací a prací/pracemi v databázi, nemusí znamenat, že se jedná o plagiát. Každou práci (podobnost) je nutné posoudit individuálně, zkontrolovat správnost citací apod. O plagiátu rozhoduje vždy pověřená osoba, nikoliv algoritmus a procento v kroužku.“

 

Kontakt e-mailem

25. 4. 2022 V tuto chvíli prosíme o kontaktování formou e-mailu, na který Vám rádi odpovíme. Z důvodu časového vytížení již „nejsme schopni“ telefonické hovory vyřizovat. Děkujeme za pochopení.

 

Termín „Hoří“

20. 4. 2022 Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu zachování kvality našich poskytovaných služeb lze v termínu „Hoří“ využít pouze jednu službu, nedomluvíme-li se písemně jinak. Děkujeme za pochopení.

 

Kontrola plagiátů

1. 3. 2022 Rádi bychom Vás informovali, že práce k vyhledávání podobností (kontroly plagiátů) zasíláme na server Odevzdej.cz. Odevzdej.cz porovná Váš dokument vůči společné databázi všech dokumentů vložených do uložišť závěrečných prací (Theses.cz, Repozitar.cz) a vůči dalším dostupným zdrojům na internetu. Jakmile bude kontrola zhotovena, bude Vám z Odevzdej.cz na Váš e-mail zaslán přehled nalezených podobností.

 

Jsme k dispozici bez omezení

7. 3. 2021  Rádi bychom Vás informovali, že i v současné nelehké situaci způsobené pandemií covid-19 jsou Vám naše služby nadále plně k dispozici, a to bez jakýchkoliv omezení.

 

Termín „Hoří“

6. 3. 2021 Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu zachování kvality našich poskytovaných služeb lze v termínu „Hoří“ využít pouze jednu službu, nedomluvíme-li se písemně jinak. Děkujeme za pochopení.

 

Kontrola plagiátů u nás ZDARMA

14. 9. 2020 U nás si můžete ke každé objednávce zcela zdarma nechat zkontrolovat případnou podobnost (shodu) s jinými pracemi.

 

Překlady z anglického jazyka

18. 2. 2020 U nás si můžete nechat přeložit z anglického jazyka i krátké texty, jako jsou např. dotazníky, reporty, výstupy z analýz apod.

 

Další individuální služby

18. 11. 2019 Rádi bychom Vás informovali o naší nové službě. Je vhodná především pro ty z Vás, kteří již máte svou práci naformátovanou, avšak si nevíte rady např. s vygenerováním obsahu práce, vygenerováním seznamu obrázků, tabulek a grafů, vygenerováním seznamu příloh apod. I takto Vám můžeme pomoci upravit Vaši práci dle Vašich individuálních požadavků. Jsme tady pro Vás.

 

Prezentace a proslov k obhajobě

14. 10. 2019 U nás si současně se zpracováním prezentace k obhajobě práce můžete objednat i tzv. proslov (k jednotlivým slidům budou vytvořeny odpovídající komentáře). Tyto služby lze objednat samozřejmě i zvlášť, avšak na základě dosavadních zkušeností doporučujeme objednat vše současně - tedy zpracování prezentace včetně proslovu.

 

Proslov k prezentaci k obhajobě

25. 9. 2019 Máte hotovou prezentaci k obhajobě Vaší bakalářské, diplomové nebo jiné práce a nevíte, co říci k jednotlivým slidům? Máme pro Vás připravenou novou službu a tou je „proslov“ k této prezentaci. Každý slide na základě Vaší práce dostatečně a kvalitně okomentujeme tak, že se prezentování nebudete muset obávat.

 

Převod dokumentu do PDF či PDF/A u nás ZDARMA

9. 7. 2019 Ke každé objednávce si u nás můžete nechat převést svou práci do formátu PDF či PDF/A zdarma.

 

Tisk a vazba práce

1. 7. 2019 Za účelem zvyšování komplexnosti námi nabízených služeb jsme přidali možnost zajištění tisku a vazby Vaší práce. Je možno vybrat si z několika barev desek (černá, šedá, bordó, modrá, zelená) i písma (stříbrná, zlatá). Zaslání vytištěné a svázané práce na Vaši adresu garantujeme již do 3–4 dnů od schválení finální podoby Vaší práce.

 

Zpracování teze bakalářské či diplomové práce k obhajobě

28. 6. 2019 Přicházíme s další novou službou, a to možností zpracování teze k obhajobě Vaší práce. Pokud si tedy nevíte rady s jejím vypracováním a stylizací, neváhejte a obraťte se na nás, rádi Vám tezi k obhajobě připravíme. Jsme tady pro Vás. 

 

Formátování cizojazyčných prací

7. 6. 2019 Máte svou bakalářskou, diplomovou či jinou práci v cizím jazyce? Můžete si ji u nás nechat také naformátovat. 

 

Termín „Hoří“

22. 4. 2019 Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu zachování kvality námi poskytovaných služeb lze v termínu „Hoří“ využít pouze jednu službu. Děkujeme za pochopení.

 

Překlad abstraktu / anotace / resumé a klíčových slov

16. 12. 2018 Nově si u nás můžete nechat přeložit Váš abstrakt / anotaci / resumé a klíčová slova i do německého jazyka.

 

35 000 návštěv našeho webu

20. 10. 2018 Naše webové stránky www.naformatuj.cz dnes oslavily krásné jubileum, a to již 35 000 návštěv.

 

Naformátovali a opravili jsme 50 písemných prací

4. 8. 2018 V tomto roce jsme k dnešnímu dni naformátovali a opravili již 50 písemných prací. Máme řadu spokojených klientů, o čemž svědčí i jejich reference. Všem Vám děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte.

 

Nový vzhled www.naformatuj.cz

21. 7. 2018 Od dnešního dne mají naše webové stránky nový vzhled. Stránky jsou responzivní, zobrazí se tedy správně i na mobilech a tabletech. Věříme, že se Vám nový vzhled bude líbit stejně jako nám.

 

Jsme tady pro Vás 24/7/365

21. 2. 2018 Rádi bychom se připomněli, že na formátování, korektury, opravy a úpravy všech bakalářských, diplomových, disertačních, rigorózních, habilitačních, absolventských a jiných písemných prací jsme tady právě my. Jsme tady pro Vás 24/7/365, tzn. 24 hodin, 7 dní v týdnu a celých 365 dní v roce.

 

Nová varianta rychlosti formátování závěrečné práce

6. 9. 2017 Nově jsme přidali další variantu rychlosti formátování, korektur, oprav a úprav bakalářské, diplomové, disertační, rigorózní, habilitační, absolventské a jiné písemné práce, a to Extra rychlost „Hoří“. Jedná se o nejrychlejší možné řešení s formátováním, korekturou a úpravou do 24 hodin.

 

22 500 návštěv našeho webu

3. 3. 2017 Naše webové stránky dnes oslavily krásné jubileum, a to již 22 500 návštěv.

 

Příprava prezentace k obhajobě a kontrola již naformátované práce

29. 4. 2016 Nově Vám můžeme připravit prezentaci k obhajobě Vaší bakalářské, diplomové, absolventské či jiné práce. Prezentaci můžeme připravit dle požadavků školy (pokud máte k dispozici) nebo na základě našich zkušeností. Pro podrobnější informace o ceně a struktuře prezentace nás, prosím, kontaktujte na e-mail info@naformatuj.cz.

Dále nově nabízíme kontrolu a opravu Vámi již naformátované práce. Stačí zaslat Vaši práci s pokyny ze školy a následně vše zkontrolujeme a případně upravíme dle požadovaných požadavků. Doporučujeme využít možnost nechat si zkontrolovat formátování Vaší práce dříve, než ji vytisknete.

 

10 000 návštěv našeho webu

5. 3. 2016 Naše webové stránky dnes oslavily krásné jubileum, a to již 10 000 návštěv.

 

Naformátovali jsme více než 50 závěrečných prací

15. 8. 2015 V tomto roce jsme k dnešnímu dni již naformátovali a upravili více než 50 písemných závěrečných prací. Máme řadu spokojených klientů, o čemž svědčí i jejich reference. Všem Vám děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte.

 

Jsme na Facebooku

11. 8. 2014 Jsme již i na Facebooku, podívejte se na naši zcela novou stránku www.facebook.com/naformatuj (a také nezapomeňte zmáčknout tlačítko „to se mi líbí“). Budete tak mít vždy aktuální přehled o tom, co důležitého se u nás děje, a také možnost se nás na cokoli zeptat či sdělit nám své nápady a připomínky.

 

Nové webové stránky

10. 8. 2014 Byly spuštěny nové webové stránky www.naformatuj.cz. Doufáme, že se Vám naše nové webové stránky líbí, a těšíme se na spolupráci s Vámi.

 


 

Proč právě my?

Máme rádi dokonalou formální úpravu smiley 

Jsme profesionálové a 100% ručíme za Vaši spokojenost, profesionální přístup, rychlost a kvalitu.

S formátováním, úpravou a korekturou písemných prací máme dlouholeté zkušenosti – v oboru pracujeme už více než 13 let.

Ke svým klientům přistupujeme vždy individuálně, zodpovědně a profesionálně.

Úprava Vaší práce je u nás zpracována vždy tak, aby odpovídala metodickým pokynům, resp. směrnici Vaší školy.