Co je u nás nového


Jsme k dispozici bez omezení

7. 3. 2021  Rádi bychom Vás informovali, že i v současné nelehké situaci způsobené pandemií covid-19 jsou Vám naše služby nadále plně k dispozici, a to bez jakýchkoliv omezení.

 

Termín „Hoří“

6. 3. 2021 Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu zachování kvality našich poskytovaných služeb lze v termínu "Hoří" využít pouze jednu službu nebo pokud se písemně nedomluvíme jinak. Děkujeme za pochopení.

 

Oprava citací v textu práce

8. 3. 2020  Rádi bychom Vás informovali, že si u nás také můžete nechat opravit, resp. předělat citace v textu práce, formou průběžných poznámek pod čarou na harvardský systém a naopak.

 

Překlady z anglického jazyka

18. 2. 2020 U nás si můžete nechat přeložit z anglického jazyka i krátké texty jako jsou např. dotazníky, reporty, výstupy z analýz apod.

 

Korektura citací v textu práce dle norem ČSN ISO 690, APA

22. 11. 2019 V rámci kontroly a opravy citací v textu práce dle norem ČSN ISO 690 či APA současně tzv. „do kříže“ také kontrolujeme, zda jsou citace uvedeny i v seznamu literatury, resp. v seznamu bibliografických citací. Mnohdy se stává, že v textu je uvedená citace, avšak již citovaný zdroj chybí v seznamu. Když na tuto skutečnost narazíme, je Vám po kontrole výčet chybějících zdrojů zaslán.

 

Další individuální služby

18. 11. 2019 Rádi bychom Vás informovali o naší nové službě. Je vhodná především pro ty z Vás, kteří již máte svou práci naformátovanou, avšak si nevíte rady např. s vygenerováním obsahu práce, vygenerováním seznamu obrázků, tabulek a grafů, vygenerováním seznamu příloh apod. I takto Vám můžeme pomoci upravit Vaši práci dle Vašich individuálních požadavků. Jsme tady pro Vás.

 

Prezentace a proslov k obhajobě

14. 10. 2019 U nás si současně se zpracováním prezentace k obhajobě práce můžete objednat i tzv. proslov (k jednotlivým slidům budou vytvořeny odpovídající komentáře). Tyto služby lze objednat samozřejmě i zvlášť, ale z dosavadních zkušeností doporučujeme objednat vše současně - tedy zpracování prezentace včetně proslovu.

 

Proslov k prezentaci k obhajobě

25. 9. 2019 Máte hotovou prezentaci k obhajobě Vaší bakalářské, diplomové nebo jiné práci a nevíte, co říci k jednotlivým slidům? Máme pro Vás připravenou novou službu a tou je „proslov“ k této prezentaci. Každý slide na základě Vaší práce dostatečně a kvalitně okomentujeme tak, že se prezentování nebudete muset obávat.

 

Převod dokumentu do PDF či PDF/A

9. 7. 2019 Ke každé objednávce si u nás můžete nechat převést svou práci do formátu PDF či PDF/A zdarma.

 

Tisk a vazba práce

1. 7. 2019 Za účelem zvyšování komplexnosti námi nabízených služeb jsme přidali možnost zajištění tisku a vazby Vaší práce. Je možno vybrat si z několika barev desek (černá, šedá, bordó, modrá, zelená) i písma (stříbrná, zlatá). Další možnosti jsou uvedeny v ceníku. Zaslání vytištěné a svázané práce na Vaši adresu garantujeme již do 3–4 dnů od schválení finální podoby Vaší práce.

 

Zpracování teze bakalářské či diplomové práce

28. 6. 2019 Přicházíme s další novou službou, a to možnosti zpracování teze k obhajobě Vaší práce. Pokud si tedy nevíte rady s jejím vypracováním a stylizací, neváhejte a obraťte se na nás, rádi Vám tezi k obhajobě připravíme. Jsme tady pro Vás. 

 

Formátování cizojazyčných prací

7. 6. 2019 Máte svou bakalářskou, diplomovou či jinou práci v cizím jazyce? Můžete si ji u nás nechat také naformátovat. 

 

Termín „Hoří“

22. 4. 2019 Rádi bychom Vás informovali, že z důvodu zachování kvality našich poskytovaných služeb lze v termínu "Hoří" využít pouze jednu službu. Děkujeme za pochopení.

 

Překlad abstraktu / anotace / resumé a klíčových slov

16. 12. 2018 Nově si u nás můžete nechat přeložit Váš abstrakt / anotaci / resumé a klíčová slova i do německého jazyka.

 

35 000 návštěv našeho webu

20. 10. 2018 Naše webové stránky www.naformatuj.cz dnes oslavily krásné jubileum, a to již 35 000 návštěv.

 

Naformátovali a opravili jsme 50 písemných prací

4. 8. 2018 V tomto roce jsme k dnešnímu dni naformátovali a opravili již 50 písemných prací. Máme řadu spokojených klientů, o čemž svědčí i jejich reference. Všem Vám děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte.

 

Nový vzhled www.naformatuj.cz

21. 7. 2018 Od dnešního dne mají naše webové stránky nový vzhled. Stránky jsou responzivní, zobrazí se tedy správně i na mobilech a tabletech. Věříme, že se Vám nový vzhled bude líbit stejně jako nám.

 

Jsme tady pro Vás 24/7/365

21. 2. 2018 Rádi bychom se připomněli, že na formátování, korektury, opravy a úpravy všech bakalářských, diplomových, disertačních, rigorózních, habilitačních, absolventských a jiných písemných prací jsme tady právě my. Jsme tady pro Vás 24/7/365, tzn. 24 hodin, 7 dní v týdnu a celých 365 dní v roce.

 

Gramatická, stylistická a typografická korektura

15. 11. 2017 Pokud gramatická, stylistická a typografická korektura přesáhne 1 500 oprav, je účtován příplatek ve výši 25 % z odsouhlasené odměny za tuto korekturu. 

 

Nová varianta rychlosti formátování závěrečné práce

6. 9. 2017 Nově jsme přidali další variantu rychlosti formátování, korektur, oprav a úprav bakalářské, diplomové, disertační, rigorózní, habilitační, absolventské a jiné písemné práce, a to Extra rychlost „Hoří“. Jedná se o nejrychlejší možné řešení s formátováním, korekturou a úpravou do 24 hodin.

 

22 500 návštěv našeho webu

3. 3. 2017 Naše webové stránky dnes oslavily krásné jubileum, a to již 22 500 návštěv.

 

Kontrola plagiátů ke každé objednávce na formátování práce zdarma

17. 5. 2016 U nás si můžete ke každé objednávce na formátování své závěrečné práce (bakalářské, diplomové, disertační, rigorózní, habilitační, absolventské a jiné písemné práce) zcela zdarma nechat zkontrolovat případnou shodu s jinými pracemi (kontrola plagiátů). Zpravidla do 24 hodin Vám pak zašleme report o nalezených shodách z databáze závěrečných prací.

 

Příprava prezentace k obhajobě a kontrola již naformátované práce

29. 4. 2016 Nově Vám můžeme připravit prezentaci k obhajobě Vaší bakalářské, diplomové, absolventské či jiné práce. Prezentaci můžeme připravit dle požadavků školy (pokud máte k dispozici) nebo na základě našich zkušeností. Pro podrobnější informace o ceně a struktuře prezentace nás, prosím, kontaktujte na email info@naformatuj.cz.

Dále nově nabízíme kontrolu a opravu Vámi již naformátované práce. Stačí zaslat Vaši práci s pokyny ze školy a následně vše zkontrolujeme a případně upravíme dle požadovaných požadavků. Doporučujeme využít možnost nechat si zkontrolovat formátování Vaší práce dříve, než ji vytisknete.

 

10 000 návštěv našeho webu

5. 3. 2016 Naše webové stránky dnes oslavily krásné jubileum, a to již 10 000 návštěv.

 

Naformátovali jsme více než 50 závěrečných prací

15. 8. 2015 V tomto roce jsme k dnešnímu dni již naformátovali a upravili více než 50 písemných závěrečných prací. Máme řadu spokojených klientů, o čemž svědčí i jejich reference. Všem Vám děkujeme za důvěru, kterou do nás vkládáte.

 

Jsme na Facebooku

11. 8. 2014 Jsme již i na Facebooku, podívejte se na naši zcela novou stránku www.facebook.com/naformatuj (a také nezapomeňte zmáčknout tlačítko „to se mi líbí“). Budete tak mít vždy aktuální přehled o tom, co důležitého se u nás děje, a také možnost se nás na cokoli zeptat či sdělit nám své nápady a připomínky.

 

Nové webové stránky

10. 8. 2014 Byly spuštěny nové webové stránky www.naformatuj.cz. Doufáme, že se Vám naše nové webové stránky líbí a těšíme se na spolupráci s Vámi.

 


 

Proč právě my?

Máme rádi dokonalou formální úpravu smiley 

Jsme profesionálové a 100% ručíme za Vaši spokojenost, profesionální přístup, rychlost a kvalitu.

S formátováním, úpravou a korekturou písemných prací máme dlouholeté zkušenosti - v oboru pracujeme už více než 13 let.

Ke svým klientům přistupujeme vždy individuálně, zodpovědně a profesionálně.

Úprava Vaší práce je u nás zpracována vždy tak, aby odpovídala metodickým pokynům, resp. směrnici Vaší školy.