Reference


Jsme rádi za každé hodnocení, které nám po naformátování a úpravě Vaší písemné práce zasíláte. Níže uvádíme některé z referencí, které jste nám zaslali.

 

"Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní zpracované práce. Oceňuji zejména vstřícný a milý přístup při řešení detailů. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují odevzdat profesionálně upravenou práci."

Iveta

 

"Pokud bojujete s formátováním diplomové práce nebo si nejste jistí správností citací stejně jako já, potom je správná volba naformatuj.cz. Velmi příjemný a individuální přístup, komunikace a především velmi rychle a profesionálně zpracované požadavky. S výsledkem jsem maximálně spokojená a určitě doporučuji i ostatním!"

Daniela

 

"Děkuji za rychlé zpracování, mohu jen doporučit."

Jiří Netečný, Opava

 

"… nevěřila jsem, že má práce může vypadat až tak dobře. Odevzdávala jsem ji s dobrým pocitem a při obhajobě jsem byla za celkový koncept pochválena."

A. Poláková

 

"Gramatika nikdy nebyla má silná stránka a tak jsem ráda, že jsem mohla využít Vašich služeb, děkuji za ochotu a vstřícnost a především rychlé jednání."

J. P., Čáslav

 

"Vytáhli jste mne z úzkých, děkuji."

P. Mráček, Český Těšín

 

"Doporučuji všem, kteří se dlouhé hodiny trápí s nastavováním stylů ve Wordu, tady stačí jen zadání a je po starostech."

B. Kloubková, Vsetín

 

"Bylo mi řečeno, že práce vypadá moc dobře, což mě hodně potěšilo, dík patří Vám, teď jen doufám, že se bude líbit i obsah."

K. Michnová, Třebíč

 

"Absolutní spokojenost. Vše rychle upraveno a zpracováno. Můžu doporučit všem, co si s těmito úpravami neví rady a potřebují to mít rychle a správně."

Petra

 


 
Naformátuj.cz | Tel: +420 608 838 919 | E-mail: info@naformatuj.cz | Created by obsah.info, 2014 - 2018