Zpězná vazba k naší práci


Jsme rádi za každé hodnocení, které nám po naformátování a úpravě Vaší písemné práce zasíláte. Níže uvádíme některé z referencí, které jste nám zaslali.

 

1. 3. 2018

"Formátování bakalářské práce a kontrola citací byla zrealizována opravdu rychle. S cenou za tyto služby jsem byla také mile překvapena. Za dva roky se na Vás opět obrátím, jelikož budu potřebovat formátování diplomové práce. Děkuji a můžu všem vřele doporučit www.naformatuj.cz."

Martina Koláčková

 

18. 2. 2018

"Velmi rád bych poděkoval za kvalitně zpracovanou prezentaci a perfektní naformátování mé bakalářské práce. Současně oceňuji Vaši práci, kterou jste stihla v opravdu šibeničním termínu".

Josef, Neratovice

 

12. 1. 2018

"Formátování mé absolvenstké práce splnilo a vlastně i předčilo mé očekávání. Po celou dobu probíhala výborná spolupráce a komunikace. Pokud budu v budoucnu potřebovat pomoct s formátováním mé další práce, využiji jen a jen vašich služeb."

Věra, Hradec Králové

 

24. 7. 2017

"Jsem velmi spokojena s vysokou úrovní zpracované práce. Oceňuji zejména vstřícný a milý přístup při řešení detailů. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují odevzdat profesionálně upravenou práci."

Iveta

 

20. 6. 2017

"Pokud bojujete s formátováním diplomové práce nebo si nejste jistí správností citací stejně jako já, potom je správná volba naformatuj.cz. Velmi příjemný a individuální přístup, komunikace a především velmi rychle a profesionálně zpracované požadavky. S výsledkem jsem maximálně spokojená a určitě doporučuji i ostatním!"

Daniela

 

12. 3. 2017

"Děkuji za rychlé zpracování, mohu jen doporučit."

Jiří Netečný, Opava

 

18. 2. 2017

"… nevěřila jsem, že má práce může vypadat až tak dobře. Odevzdávala jsem ji s dobrým pocitem a při obhajobě jsem byla za celkový koncept pochválena."

A. Poláková

 

15. 2. 2017

"Gramatika nikdy nebyla má silná stránka a tak jsem ráda, že jsem mohla využít Vašich služeb, děkuji za ochotu a vstřícnost a především rychlé jednání."

J. P., Čáslav

 

19. 11. 2016

"Vytáhli jste mne z úzkých, děkuji."

P. Mráček, Český Těšín

 

10. 11. 2016

"Doporučuji všem, kteří se dlouhé hodiny trápí s nastavováním stylů ve Wordu, tady stačí jen zadání a je po starostech."

B. Kloubková, Vsetín

 

31. 5. 2016

"Bylo mi řečeno, že práce vypadá moc dobře, což mě hodně potěšilo, dík patří Vám, teď jen doufám, že se bude líbit i obsah."

K. Michnová, Třebíč

 

25. 4. 2016

"Absolutní spokojenost. Vše rychle upraveno a zpracováno. Můžu doporučit všem, co si s těmito úpravami neví rady a potřebují to mít rychle a správně."

Petra

 


 
Naformátuj.cz | Tel: +420 608 838 919 | E-mail: info@naformatuj.cz | Created by obsah.info, 2014 - 2018